Похваљен час учитељице Тање

На основу гласова публике и оцена стручног жирија, међу више од 700 пријава из школа широм Србије, изабрани су најбољи примери наставе на даљину у широкој конкуренцији и специјалним категоријама – ТВ настава, пројектна настава, употреба дигиталних алата (у основним и средњим школама) и најбоља интеракција са ђацима (у основним и средњим школама) као и други истакнути примери и идеје наставника који су спремно одговорили на изазов наставе на даљину.

Час наше учитељице Тање Ђуровић под називом Обрада песме „Вишњичица род родила”  је добио похвалу  у категорији Истакнути примери наставе на даљину!

Прво обавештење у вези са почетком наставе

Поштовани родитељи наших будућих првака, С обзиром на то да су ванредне околности на снази, принуђени смо да и наш пријем првака буде организован на посебан начин. У вези са тим, обавештавамо вас да ће спискови са именима ученика и њихових учитељица бити истакнути на огласној табли школе у петак, […]