Прва награда на градском, друга на окружном такмичењу у стрељаштву

На градском такмичењу у стрељаштву на ком су учествовале основне школе Смедерева, наша екипа у саставу Лазар Лазаревић 4/6, Павле Пејов 6/3 и Алекса Николић 7/1, предвођена наставницом Данијелом Станковић, освојила је прво место!
Честитке нашим ученицима и наставници!

Тачно недељу дана након градског такмичења, у понедељак 12. октобра 2020. године је одржано окружно такмичење у стрељаштву на ком је екипа ДД школе освојила друго место!
Поносни смо на наше ученике, а посебне честитке упућујемо Алекси који је два дана раније, са пионирском екипом Смедерева, освојио друго место на државном првенству у гађању ваздушним пиштољем!

Недеља кодирања

И ове године наша школа учествује у Недељи кодирања, манифестацији којом се промовишу програмирање и дигитална писменост. Прошле, 2019. године, било је 4,2 милиона учесника из више од 80 држава целог света! Просечна старост ученика била је 11 година. Ове године активности су се одвијале у периоду од 10. до […]