Недеља кодирања

И ове године наша школа учествује у Недељи кодирања, манифестацији којом се промовишу програмирање и дигитална писменост.
Прошле, 2019. године, било је 4,2 милиона учесника из више од 80 држава целог света! Просечна старост ученика била је 11 година.
Ове године активности су се одвијале у периоду од 10. до 25. октобра.
Наши другаци са својом учитељицом Невеном Перић су узели учешће у овим догађањима, а слике можете видети на интернет страници учитељице Невене Школа са осмехом, или кликом на ЛИНК.

Дан школе

Данас обележавамо 214 година постојања и рада наше школе. Положени су венци на гроб Димитрија Давидовића и на његов споменик испред школе. Другари из Удовица су припремили зидне новине. Наставник ликовног, Душан Раичевић је све одушевио сликом школе. Слике Ове године не можемо да се окупимо уживо на прослави, али […]