Прелазак на онлајн наставу

Од понедељка, 30. новембра 2020. године, у складу са одлуком Владе Републике Србије, настава ће се одржавати на следећи начин:

Ученици од ПРВОГ до ЧЕТВРТОГ разреда настављају да похађају наставу у школи, непосредно са својим учитељима, по устаљеном распореду.

Ученици од ПЕТОГ до ОСМОГ разреда прелазе на онлајн наставу, што значи да треба да буду присутни и активни у Гугл учионицама свих предмета, као и да прате тв наставу на програмима РТС2, РТС3 и РТС Планета.
Распоред приказивања емисија и недељне распореде емисија по разредима можете пратити путем линка Распореди наставе за основну школу.
Све емитоване лекције разврстане по предметима могу се гледати на порталу Моја школа.

Додатне информације ученици ће добити од својих одељењских старешина.

Желимо вам добро здравље!

Обавештење у вези онлајн наставе

Поштовани родитељи, Ситуација у којој се налазимо нам је свима нова и још увек се навикавамо. Поштујући све епидемиолошке мере надлежних институција и Министарства просвете део наших разреда прати наставу путем е-учионице (онлајн), а други део непосредно кроз директну наставу. Како би све потребе биле задовољене и васпитно- образовни рад […]