Обавештење у вези онлајн наставе

Поштовани родитељи,

Ситуација у којој се налазимо нам је свима нова и још увек се навикавамо. Поштујући све епидемиолошке мере надлежних институција и Министарства просвете део наших разреда прати наставу путем е-учионице (онлајн), а други део непосредно кроз директну наставу.

Како би све потребе биле задовољене и васпитно- образовни рад неометано текао, потребно је из предострожности редовно пратити и контролисати рад ваше деце у Гугл учионицама. Уколико ви или ваше дете приметите било каква одступања (непримерене садржаје и коментаре), потребно је да обавестите одељењског старешину, како би се случај проследио надлежним институцијама.

Чувајте се и останите здраво!

Ваша

Основна школа

„Димитрије Давидовић“

Распоред писмених провера (7-18. децембар 2020)