Почетак другог полугодишта

Први наставни дан у другом полугодишту је понедељак, 18. јануар 2021. године.
Парни разреди (2, 4, 6. и 8) су прве недеље преподневна смена, а непарни разреди (1, 3, 5. и 7) полазе у школу у поподневној смени.

Првог дана школе другог полугодишта (понедељак), наставу похађа прва (А) група.

Препорука Министарства просвете, науке и технолошког развоја је да ученици похађају наставу у школи.

Родитељи имају и даље могућност да се изјасне да им дете похађа наставу на даљину, с тим што је потребно да се писмено достави захтев школи са прецизним навођењем разлога.

Разлог за похађање наставе на даљину може бити болест члана породице уз сумњу на Ковид-19, хронична болест код детета због које би било ризично да похађа наставу у школи због могућности заражавања и слично.

Настава на даљину ће се одвијати према плану утврђених емисија Министарства просвете, науке и технолошког развоја – на каналима РТС-а, путем  РТС платформе (гледање емисија на одложено) и Гугл учионица.

Сатница

Ученици од 1. до 4. разреда

У преподневној смени, настава почиње:
за прву групу у 7.30 часова
за другу групу у 10.00 часова
У поподневној смени, настава почиње:
за прву групу у 13.00 часова
за другу групу у 15.30 часова

Ученици од 5. до 8. разреда

У преподневној смени, настава почиње:
за прву групу у 7.30 часова
друга група прати онлајн наставу
У поподневној смени, настава почиње:
за прву групу у 13.00 часова

Подручна школа у Удовицама
преподневна смена (предметна настава) почиње у 8.00 часова
поподневна смена (разредна настава) почиње у 13.00 часова

Подручна школа у Сеонама
настава почиње у 8.15 часова

Желимо вам срећан и здрав почетак другог полугодишта!

Управа Школе!

Препоруке за безбедан повратак у школе

Упутство о мерама заштите здравља ученика и запослених за основне и средње школе (Препоруке за безбедан повратак у школе током трајања пандемије COVID-19)    1) Мере смањења ризика уноса корона вируса у школску средину Ученици, наставно и ненаставно школско особље не треба да долазе у школу уколико имају повишену телесну […]