Списак улица које припадају територији Школе

Родитељи ученика који немају пребивалиште на нашој територији могу да предају молбу за упис у администрацији школе.

Попис улица које припадају територији ОШ „Димитрије Давидовић” (Службени лист број 020-15/2019-07 од 25.3.2019. године):

1.Подручје Месне заједнице „Доњи град“

1. Подручје Месне заједнице „Плавинац“
  2. Подручје Месне заједнице „Удовице“
  3. Подручје Месне заједнице „Сеоне“

Улице:

1. Горичка
2. Војводе Младена
3. Руска
4. Радничка
5. Карађорђево брдо
6. Његошева