Књижевна олимпијада

Дуња Душић, ученица одељења VIII3, освојила је треће место на општинском такмичењу Књижевна олимпијада, одржаном 7. марта.
Овим успехом она се придружује остатку тима предвођеног наставницом Људмилом Вуковић: Лазару Булајићу, Лани Ивковић и Лани Живић (сво троје из одељења VIII4) који су се захваљујући резултатима на прошлогодишњем такмичењу директно пласирали на овогодишње окружно такмичење, које ће бити одржано у априлу.

Повратак на онлајн наставу

За ученике од 5. до 8. разреда почиње онлајн настава. Све часове сваког дана ученици ће имати у Гугл учионицама у реалном времену по важећем распореду, и пратиће наставу путем онлајн састанка и/или видео позива. Сатница: У недељи од 15. до 19. марта, 6. и 8. разред наставу имају пре […]