Упис првака! Заказивање термина онлајн или непосредно

Поштовани родитељи будућих ђака првака, упис у први разред за школску 2021/22. годину почиње 1.04.2021. и траје до 31.05.2021.године.
Заказивање термина за упис можете извршити електронским путем на Порталу еУправа и то од 22.3.2021.године.
У термину који закажете биће обављен упис и тестирање детета.

Уколико немате могућности или имате тешкоће да закажете термин путем Портала еУправа, заказивање можете извршити и путем телефона, позивом на број Школе 617-376 од 9:00 до 12:00 часова или доћи лично у школу.

Да бисте уписали дете, потребно је да обавите лекарски систематски преглед детета.

Приликом уписа је потребно да имате ЈМБГ (јединствен матични број) детета и ЈМБГ једног од родитеља. Сву осталу документацију ће прибавити школа.

Добро нам дошли будући ђаци прваци!

Нови систем грејања у Сеонама

Школа се труди да буде сигурно и пријатно место за све, и не заборавља своја издвојена одељења. Размишљамо унапред, припремамо се на време – издвојено одељење у Сеонама добило је нови котао за грејање и радијаторе! Слике