Награде за наше спортисте

Ученици Стеван Суботички са учитељицом Јасмином Д. Симић и Сергеј Чуљковић и његова наставница – тренер Весна Лекић Михајловић су присуствовали пријему у СО Смедерево на проглашењу најбољих спортиста града Смедерева за школску 2017/2018. годину.
Награде су добили најуспешнији такмичари Савеза за школски спорт за претходну школску годину.

Честитамо награђенима из наших редова на оствареним успесима на државном такмичењу!
Поносни смо на њих и навијамо да наставе истим темпом!

Захваљујемо Драгану Јорговановићу који нам је послао слике са републичког такмичења и пријема!

Окружно такмичење у атлетици

Прегршт награда наших ученика! Предвођени наставницом Весном Лекић-Михајловић, на окружном такмичењу у атлетици, одржаном трећег априла у Смедеревској Паланци, освојили су 7 првих места, 7 других места, 4 трећа и једно четврто место: Трећи разред Димитрије Адамовић 3/3 – друго место у трци на 60м Маша Стокић 3/3 – треће […]