Са природом на ти

Са природом на ти!
Учитељице Невена Перић, Драгана Милутиновић и Данијела Маричић са својим одељењима, и са представником пројекта Спорт у школе Марком Рајковићем, су посетиле Смедеревску тврђаву, где су деца трчала, али и кроз игру истраживала, упознавала прошлост и природу.
Друштво учитеља Србије се укључило у глобалну акцију Outdoor classroom day – Дан учионице на отвореном. У питању је светски покрет који инспирише и слави учење и играње на отвореном. Како деца проводе све мање времена у природи, идеја је да се кроз различите активности деца мотивишу и усмере на боравак на отвореном.

Пласман на Светско првенство у оријентирингу!

Друго место за женску екипу на Републичком такмичењу у оријентирингу и пласман на Светско школско првенство у оријентирингу, треће место за Софију Николић VIII2 у појединачном пласману! Такмичење је одржано 21. маја на Авали, на Светски дан оријентиринга. Женску екипу наше школе чинили су Софија Николић, Лана Ивковић, Тамара Бранковић […]