Републичко такмичење у атлетици

Друго место екипно на републичком такмичењу, а појединачно једно друго и једно шесто место – то су резултати постигнути у Сремској Митровици 18.4.2019!

Појединачно, Јелена Морача (6/2) освојила је друго место у бацању кугле, а Кристијан Мурина (8/5) шесто место, такође у дисциплини бацање кугле.

Екипу која је достигла друго место чинили су:
Лана Ивковић 6/4 (трка на 600м), Сенка Аранђеловић 7/3 (скок у даљ), Сара Стокић 7/3 (трка на 100м), Сташа Марковић 7/4 (бацање кугле), Теодора Стевановска 8/5 (скок у вис).
Штафету 4х100м трчале су Сенка Аранђеловић, Теодора Стевановска, Сара Стокић и Клара Рибак.

Честитке такмичарима и наставници Весни Лекић-Михајловић!

Слике

Нови изглед интернет странице

Поштовани посетиоци, надамо се да ће вам се свидети освежени изглед наше странице. Слике из претходног периода и даље можете видети на следећој ВЕЗИ. Подсећамо вас да нас можете пратити и на друштвеним мрежама – на нашој ФЕЈСБУК СТРАНИЦИ и на ИНСТАГРАМУ.