Полазак у школу!

Настава почиње у среду, 1. септембра 2021. године.

Матична школа
Преподневна смена: 2, 4, 6. и 8. разред
Поподневна смена: 1, 3, 5. и 7. разред

Распоред звоњења:




 

Пети разред:

5/1

  1. Букелић Наталија
  2. Гудај Алем
  3. Димитријевић Лена
  4. Дрмаку Мухамед
  5. Ђорђевић Вук
  6. Животић Теодора
  7. Ивковић Анастасија
  8. Јеремић Софија
  9. Кнежевић Богдан
  10. Круезиу Биназа
  11. Лазаревић Лазар
  12. Марковић Елена
  13. Мемедовски Сами
  14. Митровић Дуња
  15. Младеновић Павле
  16. Момчиловић Милош
  17. Павловић Ана
  18. Пантић Сара
  19. Петковић Теодора
  20. Радосављевић Јања
  21. Радосављевић Ленка
  22. Рамадановић Силвија

Одељењски старешина  : Андрија Костић

 

5/2

  1. Антуновић Ника
  2. Aранђеловић Дарија
  3. Бекташи Рагми
  4. Вржина Андреј
  5. Динић Душан
  6. Добраш Ина
  7. Ивановић Андреј
  8. Јаневски Михајло
  9. Јанковић Дивна
  10. Јанојлић Михајло
  11. Камберовић Ервин
  12. Лакић Маша
  13. Маринковић Јован
  14. Марковић Немања
  15. Миленковић Дуња
  16. Насуфи Елмедина
  17. Николић Анђела
  18. Синадиновић Петар
  19. Секулић Вук
  20. Трипковић Павле
  21. Удовичић Гордана

Одељењски старешина : Јелена Ђорђевић

 

5/3

  1. Бајић Уна
  2. Бешлић Елизабета
  3. Божовић Милица
  4. Вучковић Нина
  5. Димитријевић Богдан
  6. Димитријевић Лука
  7. Дрмаку Сабрина
  8. Дулај Ермина
  9. Дуљај Елмедина
  10. Ђорђевић Лена
  11. Живановић Вукашин
  12. Живковић Вук
  13. Имери Ерсан
  14. Јовановић Николија
  15. Калаба Аида
  16. Крстевски Марија
  17. Оларевић Нина
  18. Пантовић Петра
  19. Петковић Матеја
  20. Раћипи Јусуф
  21. Стевановић Миња
  22. Столић Андрија

Oдељењски старешина : Марко Крстић

 

5/4

  1. Агуши Елмедин
  2. Ајдаревић Миланка
  3. Бајић Ана
  4. Денић Јована
  5. Дураковић Сенада
  6. Ђoрђевић Марко
  7. Здравковић Андреа
  8. Јанковић Јелена
  9. Јевтић Милена
  10. Маринковић Давид
  11. Марковић Маша
  12. Радишић Ника
  13. Радосављевић Стефан
  14. Рамадани Елдијана
  15. Рамадановић Нијаз
  16. Сакиповић Мерима
  17. Селимовски Емануел
  18. Спасојевић Немања
  19. Стојановић Анастасија
  20. Цветковић Лука
  21. Ћуп Ива

Одељењски стрешина : Александра Стефанов

 

5/5

  1. Агуши Мухамед
  2. Гачић Петар
  3. Гмитровић Анђела
  4. Денај Марвина
  5. Ђокић Душан
  6. Јанковић Катарина
  7. Јевтић Нађа
  8. Јовановић Андријана
  9. Јовановић Милица
  10. Ковачевић Ива
  11. Маринковић Александар
  12. Маринковић Аманда
  13. Милићевић Никола
  14. Митровић Мартина
  15. Николић Дара
  16. Ранковић Павле
  17. Симић Софија
  18. Смиљковић Ана
  19. Стевановић Габријела
  20. Степановић Кристина
  21. Тирнанић Ђорђе
  22. Шабани Елмедин

Одељењски старешина : Љубиша Стошић

Прочитајте још

Родитељски састанци

Термини родитељских састанака: Матична школа У петак, 3. септембра 2021. године 1. и 3. разред у 18 часова 5. и 7. разред у 19.30 часова У понедељак, 6. септембра 2021. године 2. и 4. разред у 18 часова 6. и 8. разред у 19.30 часова Удовице Разредна настава (од 1. […]