Прво место за математичаре

На првом општинском математичком квизу за основне школе наша школа је освојила прво место и пласирала се у следећи круг такмичења!
Квиз је организовала смедеревска подружница Друштва математичара Србије у просторијама Регионалног центра Смедерево. Учествовало је пет смедеревских основних школа – Нушићева, Доситејева, Цвијићева, Свети Сава и ми. У завршницу су ушле Нушићева и наша школа, и наш тим се боље снашао у фото финишу.
Поносни на нашу екипу коју чине Лена Цветковић (пети разред), Марко Ђурић (шести разред), Ива Данић (седми разред) и Маша Ћоровић (осми разред)!

Слике

Горани у Чачалици

Горани наше школе су се одавно одомаћили у Чачалици код Пожаревца – месту у којем је настао Покрет горана Србије пре равно 59 година. Посетом парку учимо о природи и учимо да је волимо. Засадимо дрво! Слике