Друго место у регионалном квизу из математике

Наша екипа – Лена Цветковић (пети разред), Марко Ђурић (шести разред), Ива Данић (седми разред) и Маша Ћоровић (осми разред) је 14. децембра 2019. године учествовала са ош „Бранислав Нушић” у регионалном нивоу Рауховог математичког квиза за основне школе, у организацији Друштва математичара Србије. Квиз је одржан у Центру за стручно усавршавање у Шапцу, а учествовало је осам екипа – из Шапца, Ваљева, Коцељеве, Драгиња и Смедерева. Наша школа је заузела друго место, после ош „Николај Велимировић” из Шапца, и освојила „трофеј” – пакет сокова.

Посету смо искористили и да обиђемо Научни парк у оквиру Центра – први такав отворен у Србији.

Слике

Продајна изложба хуманитарног карактера

И ове године организујемо продајну изложбу, овај пут у четвртак 26. децембра од 12 сати до 16 сати у холу у новом делу школе. Ученици излажу своје радове, старе играчке и слично, а сав прикупљени новац биће преусмерен у хуманитарне сврхе!