Успеси на општинским такмичењима

Лазар Чикарић, шести разред, освојио је прву награду на општинском такмичењу из физике под менторством наставника Радише Благојевића.
Софија Николић, седми разред, ученица наставнице Ружице Томић, освојила је друго место на општинском такмичењу из физике.
Богдан Цветковић, ученик наставнице Иване Карић, освојио је треће место на општинском такмичењу из енглеског језика.
На општинском такмичењу из математике, одржаном у децембру, наши ученици су освојили више награда и похвала:
III разред – Катарина Јанковић (II награда), Петра Пантовић (III награда), Андреј Вржина (похвала),
IV разред – Марта Трајковић (I награда), Уна Ђорђевић (I награда), Марко Ћурчин (II награда), Ђорђе Рашковић (III награда), Миљан Костић (похвала), Вук Бранковић (похвала), Матеја Милић (похвала), Мина Ивковић (похвала), Богдан Марковић (похвала), Невена Савковић (похвала), Софија Николић (похвала)
V разред – Лена Цветковић (I награда), Алекса Јелић (II награда), Мина Цветић (III награда)
VI разред – Тара Павловић (III награда)
VII разред – Софија Николић (II награда)
VIII razred – Андријана Ђокић (похвала)

План надокнаде часова изгубљених због продужетка распуста

Надокнада изгубљених часова се спроводи у временском периоду од 7 наставних недеља по следећем моделу: скраћивањем свих часова на 40 минута + 30 минута траје час надокнаде. Прве наставне недеље, од понедељка 2. марта до петка 6. марта: први час  40 минута + 30 минута продужити због надокнаде; надаље, сваки […]