Мислиша

На Мислишу су ове године изашла 203 ученика наше школе. Решавали су задатке у 10 учионица, а дежурало је 20 учитеља и наставника.

Водећи рачуна о тренутној ситуацији, школа је увела мере превенције ширења заразе. Обезбеђене су довољне количине течног сапуна за дозере у ходницима, учионицама и другим просторијама школе, антисептика за дезинфиковање површина.
Уз иначе појачану хигијену школе, наше вредне теткице су се пре и након одржавања такмичења додатно побринуле да учионице буду чисте и уредне!

Слике

Такмичења из енглеског језика и историје

На окружном такмичењу из енглеског језика осмак Богдан Цветковић (наставница Ивана Карић) је освојио друго место! У полуфинале међународног такмичења из енглеског језика, HIPPO, пласирали су се: V разред Сташа Стојковић (наставница Снежана Јовић) VI разред Димитрије Томић (наставница Ивана Карић) Катарина Павловић (наставница Снежана Јовић) Тадија Манчић (наставница Снежана […]