Измене у распореду приказивања наставе

Распоред приказивања наставе на каналу РТС 2 биће промењен у данима када је предвиђен рад Народне скупштине Републике Србије чија се заседања преносе на том каналу.

Сви наставни садржаји, у складу са програмом наставе, приказиваће се према претходно утврђеном распореду.

Ученици првог разреда пратиће наставу на каналу РТС 2 са почетком у 8.00 часова и распоредом од три часа дневно.

Ученици од другог до седмог разреда имаће дневно по три часа, док ће ученици осмог разреда имати четири часа.

Настава за ученике првог циклуса основног образовања и васпитања (II -IV разреда) биће емитована на каналу РТС 3, са почетком у 8.00 часова, док ће се настава за ученике другог циклуса основног образовања и васпитања (V-VIII разреда) емитовати на каналу РТС 3, са почетком у 13.15 часова.

Распоред наставе

Продужени боравак

ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК почиње са радом у понедељак 11. маја.   Ученици ће моћи да дођу у школу већ у 7.30 сати, а најдуже ће моћи да остану до 16.30 сати. Приликом доласка у школу родитељи морају да имају заштитну опрему, односно маске и рукавице, а пожељно је да не улазе […]