Родитељски састанци ће се одржати по следећем распореду:

У петак, 17.11.2017. године

у 18:00 часова 1. и 3. разред

у 19:30 часова 5. и 7. разред

У понедељак, 20.11.2017. године

у 18:00 часова 2. и 4. разред

у 19:30 часова 6. и 8. разред

Директор школе

Драган Петковић

Већ девету годину заредом ученици наше школе учествују у радионици Покрета горана Србије, која се одвија у Пожаревцу у спомен парку Чачалица!

Слике

У оквиру Дечје недеље у нашој школи смо организовали дружење четвртака са предшколцима из установе Наша радост. Гости су нам били другари из објеката Хајди, Бамби и Бубамара. Упознали су учитељице и учествовали у занимљивим активностима које су им припремили старији другари.

Слике

У нашој школи свака недеља је дечја, али ова је посебна - у подручном одељењу у Удовицама организована је маскарада!

Слике

Наши мали ђаци из подручног одељења Удовице били су у гостима код градоначелнице!

Били смо матичари, службеници, седели смо у посланичким клупама и супер смо се провели!

Слике

И би Дечја недеља, а на њој Маштаријада - куповали смо, продавали и размењивали играчке за другаре који имају мање од нас!

ДД-овци у акцији заједно са мамама, татама, бакама, декама и учитељицама -

ГРАДИМО МОСТОВЕ МЕЂУ ГЕНЕРАЦИЈАМА!

Слике

И овог дана наши ученици су посетили изложбу у Научном камиону, у пратњи учитељице Невене Перић.

Затим су кроз радионицу „Моћи неурона” научили како неурони настају, где се налазе, шта све могу и шта све раде.

Говорило се и о неуронаукама.

Предавач је била Миона Ћоровић из студентске секције Друштва за неуронауке Србије.

Слике на страници Регионалног центра Смедерево