Пријем родитеља у току школске 2016/2017. године

 

ИМЕ   И ПРЕЗИМЕ УЧИТЕЊА ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА ВРЕМЕ ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА
Данијела  Вукоичић I/1  
Драгана Јанојличћ I/2  
Славица М. Вељовић I/3  
  I/4  
  I/5  
Невена Перић II/1  среда -  за време 2. часа
Драгана Милутиновић II/2 петак - за време 5. часа
Јасмина Д. Симић II/3  
Данијела Маричић II/4  
  III/1  
  III/2  
  III/3  
  III/4  
  III/5  
  IV/1  
Јасмина С. Симић IV/2 уторак - за време 2. часа
Драгана Грујић IV/3 четвртак - за време 3. часа
Биљана Косановић  IV/4 уторак - за време 3. часа
     

 

Разредне старешине примају родитеље ученика свог одељења сваког радног дана у време трајања наставе.

Моле се родитељи да остале наставнике који предају њиховој деци у случају потребе потраже у следећим терминима:

Име и презиме

Предмет

Пријем родитеља

пре подне

после подне

Јелица Новаковић

Српски језик

понедељак  9:25-10:10

понедељак 15:55-16:40

Људмила Вуковић

Српски језик

четвртак 9:25-10:10

четвртак 15:55-16:40

Сања Марковић

Српски језик

понедељак 10:15-11:00

понедељак 16:45-17:30

Гордана Ристић

Српски језик

понедељак 10:15-11:00

понедељак 16.45-17:30

Ана Вељковић

Српски језик

понедељак 11:05-11:50

понедељак 17:35-18:20

Галина Стевановић

Енглески језик

уторак 8:20-9:05

уторак 14:50-15:35

Јелена Ђорђевић

Енглески језик

петак 10:15-11:00

петак 16:45-17:30

Ивана Карић

Енглески језик

четвртак 10:15-11:00

четвртак 16:45-17:30

Јелена Кузмановић

Италијански ј.

четвртак 10:15 - 11:00

четвртак 16:45-17:30

Гордана Дејановић

Италијански ј.

уторак 9:25-10:10

уторак 15:55-16:40

Зорица Стојковић

Немачки језик

уторак 9:25-10:10

уторакак 15:55-16:40

Тијана Петровић

Немачки језик

уторак 9:25-10:10

уторак15:55-16:40

Љиљана Тодоров

Ликовна к.

четвртак 10:15-11:00

четвртак 16:45-17:30

Ивица Илић

Ликовна к.

пнедељак 10:15-11:00

понедељак 16:45-17:30

Драган Петковић

Музичка к.

четрвтак 11:05-11:50

четвртак 17:35-18:20

Ђорђе Нешић

Музичка к.

четвртак 8:20-9:05

четвртак 14:50-15:35

Андрија Костић

Музичка k.

четвртак 13:30-14:00

 

Драгиња Ракић

Историја

четвртак 10:15-11:00

четвртак16:45-17:30

Нермина Ћатибушић

Историја

 

 

Јадран Перић

Историја

петак 8:20-9:05

петак 14:50-15:35

Христина Ранитовић

Географија

среда 8:20-9:05

среда  14:50-15:35

Жељана Спасић

Географија

 

 

Ружица Томић

Физика

уторак 11:05-11:50

уторак 17:35-18:20

Тања Милосављевић

Физика

 

 

Радиша Благојевић

Физика

 

 

Јагош Голе

Математика

среда 9:25-10:10

среда 15:55-16:40

Љубица Ракић

Математика

уторак 10:15-11:00

уторак 16:45-17:30

Тамара Ђаковић

Математика

понедељак 10:25-11:00

понедељак 16:45-17:30

Снежана Хлевовој

Математика

петак  9:25-10:10

петак  15:55-16:40

Владета Живковић

Биологија

понедељак 9:25-10:10

понедељак 15:55-16:40

Оливера Пешић

Биологија

уторак 9:25-10:10

уторак 15:55-16:40

Бранка Бошковић

Биологија

уторак 8:20-9:05

уторак 14:50-15:35

Светлана Манџуковић

Хемија

понедељак 8 :20 - 9:05

понедељак 14:50-15:35

Драгана Миловановић

Хемија

уторак 10:15-11:00

уторак 16:50-17:30

Љубиша Стошић

Технич. о.

понедељак 10:15-11:00

понедељак 16:45-17:30

Зорица Морача

Технич. о.

понедељак 9:25-10:10

понедељак 15:55-16:40

Весна Михајловић

Физичко в.

четвртак 9:25-10:10

четвртак 15:55-16:40

Данијела Станковић

Физичко в.

среда 10:15 - 11:00

среда 16:45-17:30 

Зоран Пејчић

Физичко в.

среда 9:25-10:10

среда 15:55-16:40

Радмила Лукић

Информ.

понедељак 10:15-11:00

понедељак 16:45-17:30

Виолета Гавриловић

Верска н.

среда  9:25-10:10

среда 15:55-16:40

Тања Јовановић

Верска н.

среда 9:25-10:10

среда 15:55 -16:40