Резултати наших ученика на до сада одржаним такмичењима 2016/2017. године

Српски језик - књижевна олимпијада

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОСВОЈЕНО МЕСТО ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
Димитрије Спасић 7.  Сања Марковић 2. учешће  
Марко Јовановић 8. Сања Марковић директан пласман    

 

НАСТАВНИ ПРЕДМЕТ: СРПСКИ ЈЕЗИК - ГРАМАТИКА                                                                           

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО 
Тијана Симић 5. Олга Терзић 2. 2.  
Сара Стевановић 5. Јелица Новаковић 3. 3.  
Милица Петковић 6. Људмила Вуковић учешће 2.  
Ана Солдатовић 6. Људмила вуковић учешће учешће  
Марта Дабић 8. Гордана Ристић учешће учешће  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Српски језик - републичка смотра - "извор живе речи"

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА РЕПУБЛИЧКИ  НИВО
 Лука Дежевић 2. Невене Перић 2.
Вишња Станковић        4.     Биљана косановић 2.

 

Наставни предмет - Математика

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
Андреј Јањушевић 3. Мирјана Стојановић 1.    
Катарина Павловић 3. Сузана Поповић 3.    
Марко Ђурић 3. Вирђинија Касалица 3.    
Софија Николић 4. Биљана Косановић 3.    
Вања Мирковић 4. Драгана Грујић 3. 3.  
Александар Ристић 6. Тамара Ђаковић 1. 2.  
Димитрије Ђокић 7. Јагош Голе 3.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наставни предмет :Математика - Мислиша 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОСНОВНИ НИВО СУПЕР ФИНАЛЕ
Михајло Ђорђевић 2. Невена Перић похвала  
Невена Ђурђевић 2. Јасмина Симић похвала  
Емилија Нешић 2. Јасмина Симић похвала  
Милица Булатовић 3. Биљана Ковачевић похвала  
Марко Ђурић 3. Вирђинија Касалица похвала  
Александар Ристић 6. Тамара Ђаковић похвала  
Лука Божиловић 6. Тамара Ђаковић похвала  
Вељко Ђурић 6. Тамара Ђаковић похвала  

  

Наставни предмет - Физика

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО
Арсеније Илић 7. Ружица Томић 1. похвала
Димитрије Ђокић 7. Ружица Томић похвала учешће
Милан Марић 8. Радиша Благојевић 3.  

  

Наставни предмет - Биологија

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
Никола Плавшић 5. Оливера Пешић 1. 3.  
Ања Милошевић 5. Оливера Пешић 2.    
Милош Матић 5. Оливера Пешић 2.    
Теодор Ђурђевић 5. Оливера Пешић 2.    
Огњен Миладиновић 5. Оливера Пешић 2.    
Андријана Ђокић 5. Оливера Пешић 3.    
Дуња Младеновић 7. Бранка Бошковић 1. 2.  
Теодора Ђорђевић 7. Бранка Бошковић 2. 3.  
Ирина Шамарјај 7. Бранка Боћковић 3.    
Теодора Стевановић 7. Бранка бошковић 3.    
Паулина Петровић  8. Бранка Бошковић 3. 2. учешће

  

Наставни предмет - Историја

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
Сара Стокић 5. Драгиња Ракић 3. 3.   
Степан Игњатовић 8. Драгиња Ракић 2. учешће  
Марко Јанковић 8. Јадран Перић 3. 3.  
Лука Гајић 8. Јадран Перић 1. учешће  
Тривун Девић 8. Јадран Перић 1. 3.  учешће
Немања Милошевић 8. Јадран перић 2. 3.  учешће
Константин Шујић 8. Јадран Перић 3. учешће  

 

Наставни предмет - Географија

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
Ана Марицки 7. Жељана Спасић 1.  2.  
Димитрије Спасић 7. Горан Алексовски   2.  
Михајло Ковачевић 7. Жељана Спасић 2.  2.  
Алекса Бјелица 8. Бранкица Вучковић 3.    
Младен Шекарић 8. Бранкица Вучковић 2.  1. учешће
Степан Игњатовић 8. Христина Ранитовић 2. 2.  
Настасија Божиловић 8. Христина ранитовић 3.    
Мила Цветковић 8. Бранкица Вучковић 3.    

 

Наставни предмет - Енглески језик

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
Марта Дабић 8. Галина Стевановић учешће 1. учешће
Сташа Спасић 8. Јелена Ђорђевић 3. 2.  учешће
Јелена Рајковић 8. Ивана Карић 3. 1. учешће
Константин Шујић 8. Ивана Карић 3. 2. учешће
Нела Перић 8. Ивана Карић учешће 2. учешће
Мина Живић 8. Ивана Карић учешће 2. учешће
Ђорђе Милошевић 8. Јелена Ђорђевић учешће 2. учешће

 

Наставни предмет - Немачки језик

РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНО НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
         

 

 

 

  Наставни предмет - Италијански језик

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
           

 

Наставни предмет: Ликовна Култура  - мали Пјер                                    

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

ОКРУЖНИ НИВО

РЕПУБЛИЧКИ НИВО
Вишња Васић 2. Невена Перић 2.  
Софија Николић 4. Биљана Косановић 1.  
Арсеније Илић 7. Љиљана Тодоров 1.  

 

Наставни предмет - Техничко и информатичко образовање

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
Алекса Бјелица 8. Љубића Стошић 2. учешће  
Драгана Скрбиншек 6. Зорица Морача 3. учешће  
Маја Живковић 6. Маријана Јурић 3.  учешће  

Шта знаш о саобраћају

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
           

  

Наставни предмет: ФИЗИЧКО - МАЛИ ФУДБАЛ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
Стефан Ивковић 7. Данијела Станковић 1. 2.  
Андрија Сочанац 7. Данијела Станковић 1. 2.  
Димитрије Јовановић 8. Данијела Станковић 1. 2.  
Матеја Јевтић 8. Данијела Станковић 1. 2.  
Лазар Ниџић 8. Данијела Станковић 1. 2.  
Марко Пајовић 7. Данијела Станковић 1. 2.  
Лука Миленковић 7. Данијела Станковић 1. 2.  
Марко Костић 8. Данијела Станковић 1. 2.  
Марио Веђић 8. Данијела Станковић 1. 2.  
Матеја Бачанин 7. Данијела Станковић 1. 2.  

 

 

 

 Наставни предмет: ФИЗИЧКО - КОШАРКА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА   РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ И МЕЂУ ОККРУЖНИ НИВО
Никола Мирић 8. Зоран Пејчић 3.  
Душан Кучинар        8. Зоран Пејчић 3.  
Тривун Девић 8. Зоран Пејчић 3.  
Огњен Милашиновић 8. Зоран Пејчић 3.  
Лазар Петровић 7. Зоран Пејчић 3.  
Алекса Јањушевић 7. Зоран Пејчић 3.  
Павле Панић 7. Зоран Пејчић 3.  
Јован Јоксић 7. Зоран Пејчић 3.  
Милан Орловић 8. Зоран Пејчић 3.  
Михајило Стојановић 8. Зоран Пејчић 3.  
Милош Нојкић 8. Зоран Пејчић 3.  

 

 

   Наставни предмет: ФИЗИЧКО - ОДБОЈКА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА  РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО ОКРУЖНИ И МЕЂУ ОККРУЖНИ НИВО
Емилија Трипковић 7. Зоран Пејчић 2.  
Лара Протић 7. Зоран Пејчић 2.  
Милица Петровски 7. Зоран Пејчић 2.  
Ана Јечменица 8. Зоран Пејчић 2.  
Олга Панић 8. Зоран Пејчић 2.  
Ана Властић 8. Зоран Пејчић 2.  
Дуња Видаковић 8. Зоран Пејчић 2.  
Ања Стевановић 8. Зоран Пејчић 2.  
Анастасија Живковић 8. Зоран Пејчић 2.  
Ана Чикарић 8. Зоран Пејчић 2.  
Душица Терзић 8. Зоран Пејчић 2.  
Ксенија Петровић 8. Зоран Пејчић 2.  
Марија Којић 8. Зоран Пејчић 2.  

 

 Наставни предмет: ФИЗИЧКО - СТОНИ ТЕНИС
 ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА   ГРАДСКО   ОКРУЖНО  РЕПУБЛИЧКО
појед. екипно појед. екипно појед. екипно
 Јован Ранковић  7. Зоран Пејчић    1.    2.    
 Душан Кучинар  8. Зоран Пејчић   1.    2.     
 Михајило Стојановић  8. Зоран Пејчић  1. 1.   2.  2.    

 

 
Наставни предмет: ФИЗИЧКО - ТЕНИС 
 ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА МЕЂУ ОККРУЖНИ НИВО РЕПУБЛИЧКИ НИВО
Стеван Суботички 2. Јасмина Симић 1. 3.
Илија Трајковић 3. Мирјана Стојановић 3. учешће

 

 

 

Физичко васпитање

Крос РТС-а              

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА РЕПУБЛИЧКИ НИВО
Матеја Радојевић 4. Весна Михајловић 2.
Урош Бранковић 1. Весна Михајловић 1.
Маша Стокић 1. Весна Михајловић 2.
Клара Рибак 6. Весна Михајловић 1.

 

 

Наставни предмет: ФИЗИЧКО - АТЛЕТИКА                          
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

ОПШТИНСКО

пој.     екип.

ОКРУЖНО

пој.  екип.

МЕЂУОКРУЖНО

пој.     екипно

РЕПУБЛИЧКО

поједин. екипно

Тара Владов 7. Весна Михајловић   1.   1.  3.    1.      1.      6.
Клара Рибак 6. Весна Михајловић   1.   1.  1.  1.    2.    1.      6.
Теодора Стевановска 6. Весна михајловић 1. 1.  2. 1.   1.    6. 
Ања Стевановић 8. Весна Михајловић 3. 1.   2.   1.    2.    1.           6.
Милица Грбић 8. Весна Михајловић 3. 1.    2. 1. 2.  1.    6. 
Дуња Видаковић 8. Весна Михајловић 3. 1.   1. 1.    1.   6. 
Сенка Аранђеловић 5. Весна Михајловић   1.   1.    1.    6.
Богдан Станковић 8. Весна Михајловић 2. 1.            
Тривун Девић 8. Весна Михајловић 2. 2.             
 Матеја Бачанин  7.  Весна Михајловић 1.  1.  1.    2.       
Лазар Ниџић 8. Весна Михајловић   1.            
Лука Миленковић 8. Весна Михајловић   1.            
Јаков Тодоровић   Весна Михајловић   2.            
Сара Стокић   Весна Михајловић               6.

 


Наставни предмет: ФИЗИЧКО - РУКОМЕТ                
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО

окружни

ниво

међуокружни ниво

републички ниво
Вања Костић 8. Данијела Станковић 2.      
Богдан Станковић  8. Данијела Станковић 2.      
Марио Костић 8. Данијела Станковић 2.      
Младен Шекарић 8. Данијела Станковић 2.      
Милан Хлевовој 8. Данијела Станковић 2.      
Божидар Ковачевић 7. Данијела Станковић 2.      
Михајло Ковачевић 7. Данијела Станковић 2.      
Милан Тодоровић 7. Данијела Станковић 2.      
Михајло Милић 7. Данијела Станковић 2.      

 


Наставни предмет: ФИЗИЧКО -  Спортска гимнастика
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОПШТИНСКИ НИВО МЕЂУОКРУЖНИ НИВО
Огњен Јелисијевић 4. Данијела Станковић 1.појединачно 6.појединачно.
Ана Петковић 6. Данијела Станковић 2. екипно        
Нина Николић 6. Данијела Станковић 2.екипно         
Ања Јовановић 5. Данијела Станковић 2.пој, 2. екип  

 

 


ПОКРЕТ ГОРАНА СРБИЈЕ - КОНКУРС
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОСВОЈЕНА НАГРАДА
Милош Матић 5. Оливера Пешић Проза 2.
Анастасија Ристановић 5. Оливера Пешић Фотографија3.
Балкиза Крујези 5. Оливера Пешић Фотографија3.

 

 

ТРЕЋИ ДЕЧИЈИ КОНГРЕС - МОТИВ ПЛУС

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОСВОЈЕНА НАГРАДА
Павле Гајић 2. Невена Перић Победник
Михајло Ђорђевић 2. Невена Перић Победник
Киша Стојковић 2. Невена Перић Победник (добио златник)