Тим ТВ наставе

Представљамо вам тим који ове школске године испред наше школе учествује у припреми ТВ наставе:

Иза камере, у улози супервизора су се нашле учитељице Татјана Ђуровић, Невена Перић и Биљана Косановић.

У припремању и снимању лекција учествовале су учитељица Биљана Косановић и наставнице Христина Ранитовић (Географија), Јелена Булајић (Српски језик и књижевност) и Снежана Јовић (Енглески језик) – за наставницу Снежану Јовић још да поменемо да је један од рецензената новог уџбеника за енглески језик, за четврти разред основне школе!

eTwinning пројекат „Природа у доба пандемије”

Школа из Литваније, VII београдска гимназија и наша школа повезале су се у eTwinning пројекту „Природа у доба пандемије”, којим се испитује утицај тренутних околности на природу. Из наше школе учествују ученици из одељења 6/2, 7/2 и 7/5 са својом наставницом енглеског језика Снежаном Јовић. Ово су утисци након уводног […]