Нови успеси на такмичењима

У суботу, 7. марта, одржани су окружно такмичење из математике и Књижевна олимпијада.

На такмичењу из математике ученици су освојили две прве награде – Лена Цветковић V4 и Софија Николић VII2; две треће награде – Марко Ћурчин IV5 и Алекса Јелић V2 и две похвале – Уна Ђорђевић IV3 и Марта Трајковић IV5.

На Књижевној олимпијади Лазар Булајић је био први на листи и са Ланом Ивковић је освојио другу награду, а Лана Живић је освојила трећу награду. Сва три ученика су из одељења 7-4.

Спречавање ширења вируса

Ради спречавања ширења инфекција, потребно је да се придржавамо следећих препорука: – редовно прати руке – не додиривати очи, уста и нос неопраним рукама – не размењивати храну и не користити исте чаше и флашице за воду – употребљене папирне марамице и убрусе редовно одлагати у корпе за отпатке – […]