Прекид наставе од понедељка, 16. марта 2020. године

Због новонастале ситуације, од сутра у школи неће бити НИКАКВИХ активности.
Молимо ученике, родитеље и све запослене (наставно и ненаставно особље) да НЕ долазе у школу од понедељка, па до промене околности!

Наредни кораци, када буду дефинисани, биће објављени на овој интернет страници, на Фејсбук страници школе и на налогу школе на Инстаграму.

Пратите обавештења на наведеним местима, без долажења у школу, док не буде другачије одређено!

Пратите ситуацију и у медијима, слушајте савете стручњака, и будите нам безбедни, стварајући безбедно окружење и за друге!

Саопштење Министарства просвете, науке и технолошког развоја

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој триторији Републике Србије, која је ступила на снагу 15.03.2020. године, установе образовања и васпитања неће радити од понедељка 16.03.2020. године. У данима који су пред нама Министарство просвете, науке и технолошког развоја ће пружити потребну помоћ школама, ученицима и њиховим […]