Прво место за Василију Антић
Прво место за Василију Антић 2/2 на првом републичком фестивалу рецитатора деце и младих, под називом „Рецитаоница”, одржаном 15. октобра у Јагодини!
Прво место за Василију Антић 2/2 на првом републичком фестивалу рецитатора деце и младих, под називом „Рецитаоница”, одржаном 15. октобра у Јагодини!
Данас су нас посетили другари, будући прваци!
Разговарали смо са директором, седели смо у правим ђачким клупама, цртали смо, били смо у спортској хали и, наравно, сладили се колачима!
Добро дошли у ДД!